O nas

Firmę MOSS decor tworzy wielozadaniowy zespół specjalizujący się w kompleksowym projektowaniu i aranżacji wszelkiego rodzaju przestrzeni zewnętrznych.

Realizujemy najbardziej śmiałe projekty ogrodów, elementów ich wyposażenia oraz tematów z nimi związanych.

Wykonujemy inwestycje związane z zagospodarowaniem terenów zieleni oraz aranżacją zieleni we wnętrzach.

Potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

PROJEKTUJEMY

PROJEKTUJEMY
Studio tworzy zespół wykwalifikowanych architektów - projektantów, mających specjalistyczne wykształcenie techniczne i artystyczne oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie architektury krajobrazu, designu, budownictwa oraz wiedzy o roślinach. Tworzymy wyłącznie projekty, które będą możliwe do zrealizowania. Aktywnie działamy na rynku od ponad 6 lat.

WYKONUJEMY

WYKONUJEMY
Dbamy o klienta kompleksowo - zapewniamy pełną obsługę wykonawczą. Współpracujemy ze sprawdzonymi, doświadczonymi fachowcami z różnych branż, co pozwala na tworzenie niepowtarzalnych realizacji, dostosowanych do wymagań i potrzeb klienta. Posiadamy własną bazę zaufanych dostawców i producentów roślin. Praca z najlepszymi wykonawcami gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług i produktów oraz terminową realizację.

DORADZAMY

DORADZAMY I NADZORUJEMY
Pomagamy w podejmowaniu decyzji na każdym etapie realizacji inwestycji. Oferujemy nadzór nad ekipą wykonawczą, dbając, aby projekt został wykonany ściśle według wytycznych, w każdym, najmniejszym szczególe. Zapewniamy obsługę inwestycji na najwyższym poziomie.

Dział Marketingu i sprzedaży

Studio projektowe

Magdalena Kajor
Magdalena Kajor
specjalista d.s. ścian zielonych, mrg inż. architekt krajobrazu

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie architektury krajobrazu, projektowania ogrodów, z wielopokoleniowymi tradycjami rodzinnymi w zakresie ogrodnictwa i uprawy roślin. Doświadczenie w zakresie projektowania form przemysłowych oraz szeroko pojętego designu. Grafik 2D, pasjonatka malarstwa cyfrowego „digital painting”, specjalista do spraw wizualizacji. Miłośniczka niestandardowych rozwiązań połączenia twardej architektury z tym co żywe, naturalne. 

Agata Lęcznar
Agata Lęcznar
główny projektant, mgr inż. architekt krajobrazu

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania ogrodów, architektury krajobrazu oraz urbanistyki i planowania przestrzennego. Laureatka konkursów architektonicznych. Doświadczenie zdobywała w renomowanych krakowskich pracowniach. W każdym temacie widzi wyzwanie - z takim samym zaangażowaniem projektuje zarówno duże założenia przestrzenne jak i podejmuje z pozoru drobne zagadnienia projektowe. Uważa, że przyszłość architektury leży w jej połączeniu z naturą. 

Karolina Porada
Karolina Porada
projektant, mgr inż. architekt krajobrazu

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz studiów z zakresu grafiki reklamowej na WSE w Krakowie. Od kilku lat projektuje ogrody, tereny zieleni oraz wnętrza. Jest laureatką licznych konkursów architektonicznych. Od 2015 jest również pracownikiem Politechniki Krakowskiej, gdzie prowadzi zajęcia projektowe z zakresu podstaw kompozycji, projektowania ogrodów oraz planowania przestrzennego. Inspirują ją nie tylko współczesne realizacje i dobry design, ale również działalność artystyczna w krajobrazie, takia jak land art czy street art.

Kamila Ligenza
Kamila Ligenza
projektant, student Architektury i Urbanistyki

Studentka Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Wielokrotnie nagradzana w konkursach architektonicznych. W projektach dużą uwagę skupia na połączeniu funkcjonalności z estetyką. Hobbistycznie zajmuje się grafiką 3D i 2D. Swoją pasję łączy z życiem zawodowym, ciągle podejmuje nowe wyzwania. Uważa że dobrze zaprojektowany budynek, to wyłącznie taki, który jest projektowany spójnie wraz z krajobrazem.