Oferta

Aranżacja terenów zieleni

Oferujemy profesjonalne projekty zagospodarowania terenów zewnętrznych (zarówno inwestycji publicznych, jak i prywatnych) oraz elementów ich wyposażenia. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt był szczegółowo przemyślany, dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji klilenta. Tym samym stanowi podstawę do stworzenia atrakcyjnej, funkcjonalnej przestrzeni, która będzie zachwycać oczy przez lata.

  • PROJEKT KONCEPCYJNY - pomysł na zagospodarowanie terenu, wygląd budowli i obiektów ogrodowych. Podział na strefy funkcjonalne oraz określenie rodzaju roślinności. Ideę przedstawiamy na przejrzystych i czytelnych dla każdego planszach. Dodatkowo załączamy indywidualnie przygotowane plansze z inspiracjami, które pomagają oddać klimat i styl projektowanego ogrodu lub obiektu.
  • PROJEKT WYKONAWCZY - szczegółowy plan realizacji dla zaakceptowanej koncepcji. Zawartość: plansze projektowe, przedmiar robót, spis zastosowanych roślin z parametrami wielkościowymi i ilościowymi, technologia wykonania, szczegółowe rysunki techniczne wraz z dokładnym opisem zaleceń dla planowanych prac, późniejszej pielęgnacji, konserwacji i użytkowania.
  • WYKONAWSTWO - zapewniamy realizację projektu za pomocą sprawdzonych ekip wykonawczych, z własnym nadzorem. Doprowadzamy do urzeczywistnienia wizji uzgodnionej na etapie projektu. Dzięki stałej, długoletniej współpracy z wieloma producentami jesteśmy w stanie wynegocjować najkorzystniejsze warunki, rabaty oraz gwarancje.

Oferujemy profesjonalne wsparcie branżowe
- nadzór i doradztwo na każdym etapie inwestycji.

Jesteśmy elastyczni
- możesz zamówić dowolny etap projektu lub realizacji w dowolnej chwili.

Zobacz prezentację firmy

ŚCIANY ZIELONE

Wykonujemy wszelkiego rodzaju ściany zielone we wnętrzach. Realizujemy najbardzej niestandardowe pomysły.
Przeprowadzamy klienta przez cały proces realizacji- zaczynamy od rozmowy o pomyśle, przedstawieniu inspiracji, omówieniu preferencji i oczekiwań klienta. Przed sporządzeniem projektu wykonujemy dokładną analizę warunków panujących we wnętrzu, precyzyjnie dobieramy rośliny, tworząc indywidualną kompozycję dla każdego zlecenia. Następnie nasi montażyści wykonują pełne złożenie ściany na miejscu oraz podłączenie do instalacji. Gotowa ściana daje spektakularny efekt od razu po jej wykonaniu.

OFERUJEMY: