Praca w MOSS decor

Wartość firmy MOSS decor tworzą pracownicy.
Dlatego nasz zespół to mieszanka kreatywnych, ambitnych ludzi, artystów i inżynierów.

Obecnie poszukujemy osób, które ukończyły, bądź są w trakcie studiów kierunku architektura krajobrazu na stanowisko:

Architekt krajobrazu/ Projektant terenów zieleni (staż/praktyki)

Zakres zadań:
- wykonywanie projektów z zakresu architektury krajobrazu
- wykonywanie wizualizacji
- praca w programie AutoCAD, Adobe Photoshop, Sketch-Up,

Profil kandydata:
- dobra znajomość programów AutoCAD, Adobe Photoshop, Sketch-Up
- dobra znajomość roślin
- wiedza z zakresu budownictwa
- kreatywność, świadomość bieżących trendów w architekturze i designie
- zorganizowany, samodzielny styl pracy

Oferujemy:
- zdobycie doświadczenia
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w nowym, komfortowym biurze
- przyjazną atmosfere w młodym zespole
- elastyczność w ustalaniu godzin pracy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio oraz informacją o najbliższym możliwym terminie
rozpoczęcia współpracy, jak i swojej dyspozycyjnośći, wyłącznie drogą mailową na adres : studio@mossdecor.pl