fbpx

MOSS DECOR

NASZA FILOZOFIA – TWORZYMY OBRAZY XXI wieku

Jesteśmy wizjonerami z misją.
Uwielbiamy rośliny, dlatego dążymy do tego, aby w naszym życiu było coraz więcej zieleni. Pracujemy w myśl idei, że człowiek może być szczęśliwy tylko blisko natury. Nasz zespół to architekci krajobrazu, artyści, floryści i ogrodnicy. Wszystkie oferowane przez nas produkty są naturalne / pracujemy tylko na naturalnych produktach.

Moss decor jest bezpośrednim producentem wysokie klasy paneli z mchów i ozdobnych roślin stabilizowanych oraz wykonawcą ścian i obrazów z żywych roślin. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem mchu reniferowego POLAR MOSS z Finlandii, oraz wysokiej klasy systemów uprawy roślin w pionie m.in. Florabo, Sempergreen.

Wszystkie nasze autorskie produkty wykonywane są ręcznie przez doświadczonych artystów florystów bezpośrednio w naszym zakładzie produkcyjnym w Krakowie. Dzięki temu posiadamy atrakcyjne ceny i wysoką jakość sprzedawanych produktów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie dbając o detal.  Każde zamówienie jest z uwagą komponowane przez naszych artystów, aby stworzyć prawdziwe dzieło sztuki z tego co dała nam natura. Realizujemy najbardziej śmiałe inwestycje, nieustannie spragnieni nowych zielonych wyzwań!

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI I EUROPY

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy oficjalnym partnerem firm: