fbpx

Żywe ściany z roślin – dotleniamy biura i mieszkania

ŚCIANY Z ŻYWYCH ROŚLIN DO WNĘTRZ

BĄDŹ EKO – STWÓRZ WŁASNĄ ZIELONĄ PLANTACJĘ!

Ogrody wertykalne to absolutny hit designu ostatnich lat. To nie tylko efektowna zielona dekoracja, ale żywy ekosystem stwarzający szereg korzyści dla człowieka. Zielone ściany to nowatorska forma sztuki podkreślająca wagę ciągłego kontaktu człowieka z naturą. Stanowi idealne rozwiązanie do domu, biura, hotelu restauracji. To biologicznie aktywne dekoracje, walczące z powszechnym problemem smogu. Są naturalnym filtrem powietrza, znacznie poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniu, czyniąc go świeżym i bogatym w tlen. Konstrukcja ścian MOSS decor to czysta i estetyczna instalacja, która wygląda dobrze nawet bez roślin. Można ją stosować na powierzchniach dowolnej wielkości i kształcie. System automatycznego nawadniania regularnie dostarcza wodę i niezbędne składniki odżywcze każdej roślinie, co w znacznym stopniu zmniejsza wymogi pielęgnacyjne zielonej ściany. Wykonujemy ściany z roślin w dwóch systemach: otwartym – z podłączeniem do źródła wody i odpływu,
lub zamkniętym – gdzie użytkownik samodzielnie uzupełnia i usuwa wodę. Dzięki nowoczesnym systemom pozwalającym na uprawę roślin w pionie możemy każdą nieatrakcyjną ścianę przeobrazić w imponujący bujny ogród.

MOBILNE ŚCIANKI DZIAŁOWE

Inaczej zielone parawany, albo domowe żywopłoty. Żywe zielone przegrody z roślin to rewelacyjne rozwiązanie dla biur, lokali usługowych, basenów, SPA, oraz wszelkich pomieszczeń o funkcji reprezentacyjnej. Doskonała dekoracja targowa, dzięki której żadnen klient nie przejdzie obok obojętnie. To przenośne parawany efektownie dzielące pomieszczenia, nawadnianie w obiegu zamkniętym z pompą zasilaną bateryjnie. Proste w obsłudze, możliwość samodzielnej wymiany roślin.

ŻYWE OBRAZY DO WNĘTRZ

OGRÓD Z WERSJI MINI

Mini zielone ściany to idealne rozwiązanie dla tych, których ogranicza powierzchnia pomieszczenia, budżet lub czas poświęcany na pielęgnację. Wygodne w użytkowaniu, przenośne obrazy do powieszenia na ścianie. Estetycznie wykończone, samodzielne zielone mini ogródki, występują w dwóch rozmiarach w układzie pionowym i poziomym. Montowane obok siebie w różnych konfiguracjach tworzą oryginalne zielone ściany. Rośliny z obrazach są nawadnianie w obiegu zamkniętym, tym samym nie wymagają podłączenia do źródła wody i kanalizacji. Każdy obraz posiada mały zbiornik wodny z pompą zasilaną na baterie. W zestawie znajdują się opatentowane, dedykowane doniczki. Żywe obrazy roślinne są pięknym, żywym akcentem do mieszkania, biura, restauracji. Świetnie funkcjonują jako oryginalny zielnik do kuchni.

ZEWNĘTRZNE ŚCIANY Z ROŚLIN

Zewnętrzne ogrody wertykalne to najlepszy sposób na wprowadzenie dużej ilości zieleni w miejscu gdzie organicza nas mała przestrzeń. Specjalistyczne rozwiązania uprawy roślin w pionie, dostosowane do warunków klimatycznych panujących w Centralnej i Wschodniej Europie. Starannie dobrany i przetestowany asortyment roślin dostosowany do panujących warunków. Automatyczny system nawadniania wyposażony w zabezpieczenie przez zamarzaniem. Gwarancja utrzymania roślin w dobrej kondycji poprzez kontrolowane dostarczanie im wody i składników ożywczych.